CV Geolog | StartCV.pl

CV Geolog

CV Fryzjer
25 lipca 2018
CV Gleboznawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Geolog

Wzór Curriculum Vitae dla Geologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Geologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Geologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Geologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Geologa:

List motywacyjny Geolog | Podanie o pracę Geolog
 

 

Opis zawodu Geolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Geolog.

Do podstawowych zadań geologa należy badanie dziejów i budowy Ziemi, w szczególności jej skorupy. Na jego badaniach opiera się przemysł wydobywczy. Geolog wykonuje swoją pracę w laboratorium, za pomocą wysoko rozwiniętej technologii, ale przede wszystkim w terenie, za pomocą tak prostych urządzeń, jak oko i młotek geologiczny. Na podstawie widocznych warstw geologicznych, szkicuje on sytuacje powierzchniową terenu oraz tworzy jego przekrój geologiczny. Narzędziami pomocnymi w pracy geologa są: notatnik, mapa, kompas, ołówek i aparat fotograficzny. Nieodłącznym elementem jego badań jest oczywiście komputer, a przede wszystkim specjalistyczne programy komputerowe. Geolog często współpracuje z przedstawicielami innych nauk, na przykład fizyki lub chemii. Geolog pracuje w różnych miejscach w zależności od potrzeb. Może to być pomieszczenie biurowe lub laboratorium, ale również otwarta przestrzeń. Zdarza się, że wykonuje on swoją pracę także pod ziemią, co może wiązać się z pewnym uczuciem dyskomfortu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia