CV Gleboznawca | StartCV.pl

CV Gleboznawca

CV Geolog
1 lipca 2018
CV Górnik Eksploatacji Podziemnej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Gleboznawca

Wzór Curriculum Vitae dla Gleboznawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Gleboznawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Gleboznawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Gleboznawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Gleboznawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Gleboznawca.

Zadaniem gleboznawcy jest badanie i ocena właściwości wierzchniej warstwy skorupy ziemskiej i ocena przydatności do konsumpcji roślin hodowanych na niej. Swoje czynności wykonuje on pod kątem wykorzystania rolniczego, żyzności, absorpcji zanieczyszczeń i ochrony wód gruntowych. Klasyfikacja dokonywana przez gleboznawcę wykonywana jest na potrzeby określenia wysokości podatku polnego, a dokonywana jest w przypadku zmiany użytku gruntu, rekultywacji gruntów oraz jego melioracji. Część swoich obowiązków gleboznawca wykonuje w terenie, badając za pomocą zmysłu dotyku i wzroku skład granulometryczny gleby. Pozostałe czynności wykonuje już w laboratorium, gdzie przeprowadza dokładne analizy, określające chemiczny skład pobranej z gleby próbki. Praca gleboznawcy wykonywana jest zarówno w terenie, jak i w pomieszczeniach, którymi najczęściej jest laboratorium oraz biuro. Zadania wykonywane w terenie mogą mieć miejsce jedynie w ciągu dnia oraz przy dodatnich temperaturach powietrza przy gruncie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia