CV Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż | StartCV.pl

CV Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

CV Górnik Eksploatacji Podziemnej
1 lipca 2018
CV Gospodarz Domu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

Wzór Curriculum Vitae dla Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż.

Prace górnika odkrywkowej eksploatacji złóż dzielą się na dwa rodzaje. Pierwsze z nich to prace przygotowawcze, polegające na zebraniu wierzchniej warstwy ziemi i skał, w celu odsłonięcia pokładu węgla brunatnego. Prace te najczęściej wykonywane są przez operatorów ciężkiego sprzętu górniczego: zgarniarki wysięgnikowej, koparki i spycharki. Prace eksploatacyjne mają na celu urobek węgla. Czasem w wytworzonych w skałach przez górników strzałowych, otworach umieszczone zostają ładunki wybuchowe, które po detonacji kruszą skałę, która załadowywana jest przez ładowaczy na odpowiednie środki transportu. W przypadku większych brył ich zadaniem jest również ich ręczne rozłupywanie. Praca górnika odkrywkowej eksploatacji złóż odbywa się na wolnym powietrzu lub w kabinach obsługiwanych maszyn. Zawód ten jest ściśle związany z ryzykiem występowania wypadków przy pracy lub zapadania na choroby zawodowe, którymi w tym przypadku są: pylice, choroby reumatyczne oraz zapalenia oskrzeli oraz schorzenia narządu ruchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia