CV Grafik Komputerowy | StartCV.pl

CV Grafik Komputerowy

CV Gospodarz Domu
1 lipca 2018
CV Handlowiec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,29.
Loading...

Wzór CV Grafik Komputerowy

Wzór Curriculum Vitae dla Grafika Komputerowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Grafika Komputerowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Grafika Komputerowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Grafika Komputerowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Grafika Komputerowego:

List motywacyjny Grafik Komputerowy | Podanie o pracę Grafik Komputerowy
 

 

Opis zawodu Grafik Komputerowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Grafik Komputerowy.

Osoba zatrudniona na stanowisku grafika komputerowego zajmuje się wykonywaniem, tworzeniem i projektowaniem prac graficznych przy pomocy komputera i specjalistycznego oprogramowania takiego jak na przykład CorelDrow czy PhotoShop. Pracę grafika najprościej znaleźć można w agencjach reklamowych, wydawnictwach, firmach tworzących strony internetowe. Grafik tworzy projekty graficzne o charakterze informacyjnym, reklamowych oraz coraz częściej o charakterze artystycznym. Graficy komputerowi zajmują się również projektowaniem i tworzeniem reklam, bilbordów, ulotek, folderów, wizytówek, etykiet na opakowania produktów, okładek książek i wielu innych. Praca grafika komputerowego wymaga bardzo dobrej znajomości programów graficznych zainstalowanych na szybkich komputerach, które będą potrafiły przetworzyć wiele danych jednocześnie. Praca ma charakter usługowy, w której to klient wybiera, to czego potrzebuje, a grafik wykonuje zlecenie.Praca grafika komputerowego wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych. Do dyspozycji ma komputer wraz z oprogramowaniem i pozostałym sprzętem potrzebnym do pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia