CV Historyk | StartCV.pl

CV Historyk

CV Handlowiec
1 lipca 2018
CV Historyk Sztuki
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Historyk

Wzór Curriculum Vitae dla Historyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Historyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Historyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Historyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Historyka:

List motywacyjny Historyk | Podanie o pracę Historyk
 

 

Opis zawodu Historyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Historyk.

Historyk to osoba odkrywająca i badająca mechanizmy zjawisk i procesów zachodzących w społeczeństwie ludzkim w przeszłości. Zdobytą wiedzę historyk przekazuje i udostępnia szerokim kręgom odbiorców. Jego praca polega na badaniu śladów pozostawionych przez poprzednie pokolenia. Przedmiotem jego badań jest literatura epoki, ale także gazety, pamiętniki, dzienniki, wspomnienia, notatki, ulotki itp. Historyk często korzysta z dorobku innych nauk, jak na przykład archeologia. Do jego zadań należy czytanie i sporządzanie notatek oraz działalność dydaktyczna. Swoje obserwacje utrwala w formie artykułów i książek. Miejscem pracy osoby pracującej w zawodzie historyka są pomieszczenia szkół, instytutów, uczelni, ale przede wszystkim biblioteki i archiwa. Większą część pracy historyk może wykonywać w domu. Czynnikami uciążliwymi tym zawodzie mogą być źle ogrzane aule, brak nagłośnienia, a w trakcie przerw hałas. Historycy często cierpią na dolegliwości narządu mowy oraz, ze względu na intensywne analizowanie śladów pisanych, narządu wzroku.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia