CV Historyk Sztuki | StartCV.pl

CV Historyk Sztuki

CV Historyk
1 lipca 2018
CV Hodowca Zwierząt
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Historyk Sztuki

Wzór Curriculum Vitae dla Historyka Sztuki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Historyka Sztuki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Historyka Sztuki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Historyka Sztuki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Historyk Sztuki

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Historyk Sztuki.

Historyk sztuki to absolwent pięcioletnich studiów w Katedrach Historii Sztuki, a jego najważniejszym zadaniem jest ochrona oraz rozpowszechnianie dóbr kultury z zakresu sztuk plastycznych. Historyk sztuki może znaleźć zatrudnienie na takich stanowiskach jak: muzealnik, wystawiennik, rzeczoznawca, krytyk sztuki, wykładowca, pracownik naukowy, przewodnik lub konserwator zabytków. Jego zakres obowiązków jest ściśle uzależniony od stanowiska jakie zajmuje. Do podstawowych zadań należy opracowanie naukowe i dokumentację dzieł sztuki oraz zabytków. Historyk sztuki zajmuje się również przygotowywaniem monografii artystów, grup artystycznych, prac z zakresu teorii sztuki oraz zjawisk charakterystycznych dla sztuki danego okresu. W zależności od stanowiska jakie zajmuje, historyk sztuki może pracować w galeriach, muzeach, redakcjach, mieszkaniach prywatnych, bibliotekach, na uczelniach, salach wystawowych lub nawet w pomieszczeniach magazynowych. Niedogodnościami związanymi z tym zawodem są: kurz, hałas oraz słabe oświetlenie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia