CV Hodowca Zwierząt | StartCV.pl

CV Hodowca Zwierząt

CV Historyk Sztuki
1 lipca 2018
CV Hostessa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Hodowca Zwierząt

Wzór Curriculum Vitae dla Hodowcy Zwierząt został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Hodowcy Zwierząt zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Hodowcy Zwierząt można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Hodowcy Zwierząt

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Hodowca Zwierząt

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Hodowca Zwierząt.

Do podstawowych zadań hodowcy zwierząt należy planowanie i wykonywanie wszystkich prac związanych z hodowlą i chowem zwierząt. Przedmiotem jego działań mogą być zwierzęta gospodarskie, futerkowe oraz zwierzęta domowe. Po określeniu gatunku i planowanej wielkości docelowej hodowli, hodowca dokonuje odpowiedniego zakupu zwierząt, dobiera odpowiednie środki produkcji, maszyny i urządzenia. Jego obowiązkiem jest zapewnienie zwierzętom odpowiednich warunków bytowych i zoohigienicznych oraz pasz o odpowiedniej jakości i w odpowiedniej ilości. Ważnym elementem pracy hodowcy jest właściwe kojarzenie zwierząt oraz współpraca ze specjalistami z branży hodowlanej. Do jego obowiązków należy również prowadzenie kalkulacji kosztów produkcji. Praca hodowcy wykonywana jest w różnych miejscach, którymi najczęściej są: budynki inwentarskie i gospodarskie oraz biuro. W przypadku hodowli zwierząt domowych częstym miejscem pracy hodowcy są wystawy i pokazy hodowlane. Stały kontakt ze zwierzętami może być przyczyną zachorowań na choroby odzwierzęce, choroby skóry oraz urazy fizyczne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia