CV Hostessa | StartCV.pl

CV Hostessa

CV Hodowca Zwierząt
1 lipca 2018
CV Informatyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Hostessa

Wzór Curriculum Vitae dla Hostessy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Hostessy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Hostessy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Hostessy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Hostessy:

List motywacyjny Hostessa | Podanie o pracę Hostessa
 

 

Opis zawodu Hostessa

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Hostessa.

Hostessa to osoba pełniąca funkcję przedstawiciela na targach, imprezach promocyjnych czy wystawach, ale także w biurach, urzędach, w klubach i restauracjach. Zadaniem hostessy pracującej na targach jest pomaganie właścicielowi stanowiska jak i gościom. Musi ona zachęcić do odwiedzenia wystawy, rozdać przygotowane foldery i oferty, informować o prezentowanych towarach i usługach oraz o aktualnych promocjach, witać zaproszonych gości, przygotować poczęstunek i podać go. Podczas imprez promocyjnych zadaniem hostessy jest prezentowanie towaru lub usługi lub tylko udzielanie o nim informacji. Do zadań hostessy zatrudnionej na targach jest również zajmowanie gości rozmową także w językach obcych. Hostessa może spełniać rolę tłumacza, opiekuna gości zagranicznych oraz przewodnika po stoiskach targowych. Osoba ubiegająca się o stanowisko hostessy może szukać zatrudnienia w takich miejscach jak: hale targowe, centra kongresowe, hotele, restauracje, urzędy czy biura. Warunki pracy hostessy mogą bywać uciążliwe, ponieważ może ona przebywać wiele godzin w dużych pomieszczeniach mało wentylowanych takich jak hale targowe. Bez względu na warunki hostessa musi pamiętać o reprezentacyjnym wyglądzie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia