CV Inkasent | StartCV.pl

CV Inkasent

CV Informatyk
1 lipca 2018
CV Inspektor Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Inkasent

Wzór Curriculum Vitae dla Inkasenta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Inkasenta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Inkasenta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Inkasenta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inkasenta:

List motywacyjny Inkasent | Podanie o pracę Inkasent
 

 

Opis zawodu Inkasent

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Inkasent.

Osoba zatrudniona na stanowisku inkasenta zajmuje się kontrolowaniem wielkości zużycia energii elektrycznej, gazu, ciepła lub wody przez odbiorców na wyznaczonym terenie. W zależności od miejsca zatrudnienia odczytuje on wskazania takich urządzeń jak liczniki czy wodomierze. Na życzenie odbiorcy inkasent ma obowiązek okazać odpowiednią plakietkę lub legitymację ze zdjęciem. Jego zadaniem jest wpisanie odczytanego stanu do książki odczytowej i wstępne porównanie ze stanem poprzednim. Wyniki odczytów muszą zostać przekazane odpowiednim działom w firmie, w której inkasent jest zatrudniony. Inkasent posiada upoważnienie do pobierania opłaty. Zdarza się to jednak rzadko i raczej w przypadku osób chorych i starszych. W takim wypadku obowiązkiem inkasenta jest przekazanie środków pieniężnych do kasy lub na konto swojej instytucji. Zawód inkasenta wykonywany jest przede wszystkim w terenie, co naraża go na różne niedogodności, a nawet niebezpieczeństwa, jak na przykład kontakt ze zwierzętami domowymi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia