CV Inspektor Kontroli Skarbowej | StartCV.pl

CV Inspektor Kontroli Skarbowej

CV Inspektor Budowlany
1 lipca 2018
CV Inspektor Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Inspektor Kontroli Skarbowej

Wzór Curriculum Vitae dla Inspektora Kontroli Skarbowej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Inspektora Kontroli Skarbowej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Inspektora Kontroli Skarbowej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Inspektora Kontroli Skarbowej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Inspektor Kontroli Skarbowej

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Inspektor Kontroli Skarbowej.

Inspektor kontroli skarbowej znany jest także pod nazwą urzędnika kontroli skarbowej. Przed wykonaniem czynności służbowych inspektor zobowiązany jest do okazania na życzenie kontrolowanego, legitymacji służbowej lub innego znaku identyfikacyjnego, a także do doręczenia mu upoważnienia do przeprowadzenia kontroli. Pracę inspektorów określają przepisy Kodeksu postępowania karnego, Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia i Kodeksu karnego skarbowego, w sprawach z zakresu kontroli skarbowej. Podczas wykonywania czynności służbowych urzędnicy kontroli skarbowej są zobowiązani do poszanowania godności człowieka, a także do postępowania zgodnie z zatwierdzonym planem kontroli. Miejscem pracy inspektora kontroli skarbowej jest najczęściej kontrolowana jednostka lub jej siedzibie, czyhitam gdzie przechowywana jest dokumentacja podlegająca kontroli. Do wykonywania czynności służbowych urządzeniami typowymi dla inspektora kontroli skarbowej są: faks, kalkulator, komputer i telefon. Czynnikami szkodliwymi i uciążliwymi, choć rzadko występującymi w tym zawodzie są: hałas i niedostateczne oświetlenie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia