CV Inspektor Pracy | StartCV.pl

CV Inspektor Pracy

CV Inspektor Kontroli Skarbowej
1 lipca 2018
CV Instruktor Dyscypliny Sportu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Inspektor Pracy

Wzór Curriculum Vitae dla Inspektora Pracy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Inspektora Pracy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Inspektora Pracy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Inspektora Pracy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Inspektor Pracy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Inspektor Pracy.

Inspektor pracy jest funkcjonariuszem Państwowej Inspekcji Pracy, czyli urzędnikiem państwowym. Jego praca polega na kontrolowaniu przestrzegania przez pracodawców przepisów prawa pracy i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz na podejmowaniu odpowiednich działań w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości. Osoba zatrudniona na stanowisku inspektora pracy, zajmuje się również wydawaniem stosownych nakazów i decyzji, w tym kar grzywny wobec pracodawców lub osób ich reprezentujących. Oprócz tego jego zadaniem jest określanie przyczyn wypadków przy pracy. Zadaniem inspektora pracy jest także uczestnictwo w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz informujących o zmianach w przepisach prawa pracy i bhp. Miejscem pracy inspektora pracy są głównie budynki w których mieszczą się zakłady pracy. Jednak część swoich obowiązków, może on wykonywać w macierzystym zakładzie pracy. Charakter zawodu wiąże się z wykonywanie obowiązków w różnych warunkach. Od hałasu, poprzez gwałtownie zmieniające się temperatury, aż do zapylenia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia