CV Instruktor Nauki Jazdy | StartCV.pl

CV Instruktor Nauki Jazdy

CV Instruktor Dyscypliny Sportu
1 lipca 2018
CV Instruktor Odnowy Biologicznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Instruktor Nauki Jazdy

Wzór Curriculum Vitae dla Instruktora Nauki Jazdy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Instruktora Nauki Jazdy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Instruktora Nauki Jazdy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Instruktora Nauki Jazdy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Instruktor Nauki Jazdy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Instruktor Nauki Jazdy.

Instruktor nauki jazdy jest to osoba zajmująca się szkoleniem kierowców na prawo jazdy. Instruktor prowadzi zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Podczas zajęć przekazuje kursantom informacje na temat zasad kierowania pojazdem oraz uczy przepisów ruchu drogowego. Podczas zajęć praktycznych uczy prawidłowej jazdy po drogach publicznych, wykonywania manewrów oraz zaznajamia z samochodem. Pokazuje gdzie są poszczególne dźwignie i przyciski, w jaki sposób z nich korzystać i kiedy. Pokazuje również gdzie zmienia się olej, filtry, płyn do wycieraczek, płyn hamulcowy i płyn do wspomagania kierownicy. Nauka teoretyczna prowadzona jest w salach wykładowych, natomiast nauka praktyczna za kierownicą samochodu. Pierwsze jazdy wykonywane są na placu manewrowym, później kursant włącza się do prawdziwego ruchu ulicznego.Miejscem pracy instruktora jazdy jest sala wykładowa oraz wnętrze pojazdu mechanicznego. W zależności od uprawnień może to być samochód osobowy, ciężarowy, autobus, pojazd szynowy lub ciągnik rolniczy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia