CV Introligator | StartCV.pl

CV Introligator

CV Instruktor Odnowy Biologicznej
1 lipca 2018
CV Inżynier Budownictwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Introligator

Wzór Curriculum Vitae dla Introligator został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Introligator zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Introligator można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Introligator

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Introligator

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Introligator.

Głównym zadaniem introligatora jest nadanie arkuszom zadrukowanym tekstem i ilustracjami formy użytkowej. Introligator zajmuje się także produkcją galanterii papierowej, oprawianiem okolicznościowych druków, reprintów, a także oprawianiem i dorabianiem okładek do zabytkowych, starych książek. W zawodzie tym występują specjalizacje, a najpopularniejszymi z nich są: introligator poligraficzny oraz galanteryjny. Narzędziami wykorzystywanymi przez introligatora w jego pracy są między innymi: krajarki papieru, złamywarki, zszywarki, klejarki, automatów do opraw bezszwowych oraz maszyn do lakierowania i laminowania okładek. W swojej pracy często stosuje materiały skóropodobne, oryginalną skórę, płótna i papier. Miejscem pracy introligatora jest hala produkcyjna lub warsztat. Wykonuje on swoje obowiązki zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Niedogodnościami związanymi z tym zawodem jest duże zapylenie oraz obecność szkodliwych oparów lakierów i tworzyw sztucznych, a także hałas maszyn poligraficznych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia