CV Inżynier Budownictwa | StartCV.pl

CV Inżynier Budownictwa

CV Introligator
1 lipca 2018
CV Inżynier Górnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Inżynier Budownictwa

Wzór Curriculum Vitae dla Inżyniera Budownictwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Inżyniera Budownictwa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Inżyniera Budownictwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Inżyniera Budownictwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Inżynier Budownictwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Inżynier Budownictwa.

Do najważniejszych zadań inżyniera budownictwa należy planowanie i projektowanie obiektów budowlanych, opracowywanie technologii budowy, kontrolowanie i nadzorowanie kolejnych etapów budowy, kierowanie budową obiektów budowlanych oraz badanie i udoskonalanie konstrukcji całych budynków lub ich fragmentów. Inżynier budownictwa może zajmować następujące stanowiska: projektanta, sprawdzającego, inspektora nadzoru, kierownika budowy, pracownika badawczo-rozwojowego oraz specjalisty ds. przygotowania produkcji. Najczęściej spotyka się jednak inżynierów budownictwa specjalizujących się w budownictwie mieszkaniowym i użytkowym. Zakres obowiązków inżyniera budownictwa zależy w głównej mierze od zajmowanego przez niego stanowiska. Inżynier budownictwa część swojego czasu pracy spędza w biurze, a cześć w terenie. Proporcje pomiędzy czasem spędzanym w tych miejscach są uzależnione od zajmowanego przez niego stanowiska. Występujące na budowach czynniki niebezpieczne dla zdrowia i życia stanowią zagrożenie dla pracujących tam inżynierów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia