CV Inżynier Górnik | StartCV.pl

CV Inżynier Górnik

CV Inżynier Budownictwa
1 lipca 2018
CV Inżynier Inżynierii Środowiska
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór CV Inżynier Górnik

Wzór Curriculum Vitae dla Inżyniera Górnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Inżyniera Górnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Inżyniera Górnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Inżyniera Górnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Inżynier Górnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Inżynier Górnik.

Inżynier górnik może zajmować różne stanowiska, które regulują szczegółowy zakres obowiązków. Jeżeli miejscem pracy inżyniera górnika jest biuro konstrukcyjne, jego obowiązkiem jest opracowywanie dokumentacji technologii górniczej. Kierownicy w działach technologicznych zajmują się doskonalenie metod wydobycia węgla i kontrolują przebieg zleconych przez siebie prac. Inżynierowi górnicy zatrudnieni na powierzchni kopalni mają za zadanie przeróbkę mechaniczną węgla, mającą na celu podnoszenie jego wartości energetycznej. Natomiast na dole kopalni, do obowiązków inżyniera górnika należy nadzór i kierowanie wydobyciem węgla, w oparciu o przygotowaną wcześniej technologię. Wszystkie osoby wykonujące ten zawód mają bezwzględny obowiązek przestrzegać przepisy BHP i przeciwpożarowe. Miejsce pracy inżyniera górnika uzależnione jest od jego stanowiska. Może to być biuro projektowe, budynki na powierzchni kopalni, teren pod ziemią. Trudno zatem sprecyzować warunki ich pracy. Jest to jeden z najniebezpieczniejszych zawodów, szczególnie dla inżynierów pracujących przy wydobyciu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia