CV Inżynier Inżynierii Środowiska | StartCV.pl

CV Inżynier Inżynierii Środowiska

CV Inżynier Górnik
1 lipca 2018
CV Inżynier Mechanik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Inżynier Inżynierii Środowiska

Wzór Curriculum Vitae dla Inżyniera Inżynierii Środowiska został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Inżyniera Inżynierii Środowiska zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Inżyniera Inżynierii Środowiska można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Inżyniera Inżynierii Środowiska

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Inżynier Inżynierii Środowiska

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Inżynier Inżynierii Środowiska.

Celem pracy inżyniera inżynierii środowiska jest globalna ochrona środowiska człowieka. Jego zadaniem jest opracowanie koncepcji i metod działania w zakresie projektowania, ulepszania i eksploatacji instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Jego obowiązkiem jest prowadzenie badań z zakresu ochrony przed zanieczyszczeniami wód, gleby i powietrza. Głównymi specjalnościami istniejącymi w tym zawodzie są: instalacje sanitarne, oczyszczanie miast i gospodarka odpadami, ochrona przed hałasem i drganiami mechanicznymi, gospodarka wodna i hydrologiczna, systemy ochrony powierzchni ziemi oraz systemy ochrony powietrza. Zakres obowiązków jest ściśle związany z zajmowanym stanowiskiem. Środowisko pracy inżyniera inżynierii środowiska zależy od zajmowanego przez niego stanowiska. Może to być zarówno pomieszczenie biurowe, jak i teren budowy, laboratorium, urząd, hala produkcyjna, sala wykładowa oraz oczyszczalnia ścieków, a nawet wysypisko śmieci.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia