CV Inżynier Mechanik | StartCV.pl

CV Inżynier Mechanik

CV Inżynier Inżynierii Środowiska
1 lipca 2018
CV Kamieniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Inżynier Mechanik

Wzór Curriculum Vitae dla Inżyniera Mechanika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Inżyniera Mechanika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Inżyniera Mechanika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Inżyniera Mechanika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Inżynier Mechanik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Inżynier Mechanik.

Do głównych zadań inżyniera mechanika należy: opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, projektowanie konstrukcji i obróbki części oraz planowanie i nadzorowanie eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych. W zawodzie inżyniera mechanika można wyodrębnić specjalności, które związane są z typem maszyn i urządzeń mechanicznych, z którymi ma on do czynienia w swojej pracy. Pierwszy etap pracy inżyniera polega na projektowaniu, które wykonuje on przy pomocy komputera i specjalistycznego oprogramowania. Budowa prototypu oraz wykonanie serii próbnej to również zadania inżyniera mechanika. Przed rozpoczęciem produkcji obiektu musi on także opracować technologię tejże produkcji oraz w przypadku zakończenia okresu eksploatacji – zorganizować i nadzorować kasację obiektu. Miejscem pracy inżyniera mechanika są hale produkcyjne, biura technologiczne, biura konstrukcyjne i laboratoria. Czasem zdarza się, że konieczna jest praca na wolnym powietrzu lub w kabinie jakiegoś pojazdu. Specyfika zawodu wiąże się w ryzykiem występowania wypadków w pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia