CV Kamieniarz | StartCV.pl

CV Kamieniarz

CV Inżynier Mechanik
1 lipca 2018
CV Kapitan Statku
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Kamieniarz

Wzór Curriculum Vitae dla Kamieniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kamieniarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kamieniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kamieniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kamieniarza:

List motywacyjny Kamieniarz | Podanie o pracę Kamieniarz
 

 

Opis zawodu Kamieniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kamieniarz.

Do głównych zadań kamieniarza należy obróbka kamieni naturalnych lub sztucznych. Obróbka może odbywać się metodą ręczną lub mechaniczną. Efekt końcowy jego działań musi być zgodny z zamówieniem klienta. W związku z tym, że najczęściej wykonywanymi przez kamieniarzy elementami są płyty nagrobkowe, do jego zadań zalicza się wykonywanie na nich napisów i elementów dekoracyjnych. Jego obowiązkiem jest również umieszczenie wykonanej płyty w miejscu jej przeznaczenia. Innym rodzajem pracy wykonywanej przez kamieniarza jest produkcja bruków, płyt i bloków wykorzystywanych w remontach dróg i chodników, a także konserwacja i dbanie o urządzenia i narzędzia wykorzystywane w pracy. Kamieniarz wykonuje swoją pracę zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na wolnym powietrzu. Jego pracy towarzyszy hałas oraz niebezpieczne pyły, które mogą prowadzić do pylicy. Konieczność dźwigania dużych ciężarów może powodować problemy z kręgosłupem i narządem ruchu. Często dochodzi także do złamań, zwichnięć i stłuczeń.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia