CV Kartograf | StartCV.pl

CV Kartograf

CV Kapitan Statku
1 lipca 2018
CV Kasjer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Kartograf

Wzór Curriculum Vitae dla Kartografa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kartografa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kartografa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kartografa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kartografa:

List motywacyjny Kartograf | Podanie o pracę Kartograf
 

 

Opis zawodu Kartograf

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kartograf.

Do najważniejszych obowiązków kartografa należy sporządzanie graficznego i opisowego projektu map, a także przygotowanie ich do druku. Zawód ten dzieli się na specjalizacje, zajmujące się kolejnymi etapami tworzenia mapy. Praca kartografa polega na rysowaniu na specjalnej folii kreślarskiej jednego poziomu mapy każdorazowo. Następnie nakłada je on na siebie tworząc tzw. pierworys. Kartograf używa w swojej pracy folii, przyrządów kreślarskich, materiałów rytowniczych oraz grafitowych rylców różnej wielkości. Oprócz tworzenia mapy, jego zadaniem jest także sporządzenie makiety nazewniczej tej mapy, legendy i rozmieszczenia znaków. Nad pracą kartografów nadzór sprawuje redaktor mapy. Zawód kartografa jest zajęciem wykonywanym w pomieszczeniach biurowych, na specjalnie do tego przygotowanych, podświetlanych stołach. Czasem zdarza się, ze opracowanie mapy wymaga wyjazdu w teren, co również należy do zadań kartografa. On sam wybiera czas wyjazdu, nie naraża się więc na niekorzystne warunki pogodowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia