CV Kasjer | StartCV.pl

CV Kasjer

CV Kartograf
1 lipca 2018
CV Kelner
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Kasjer

Wzór Curriculum Vitae dla Kasjera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kasjera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kasjera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kasjera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kasjera:

List motywacyjny Kasjer | Podanie o pracę Kasjer
 

 

Opis zawodu Kasjer

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kasjer.

Kasjer jest to osoba odpowiedzialna za przyjęcie od klientów zapłaty za zakupiony towar, przyjęcie wpłaty lub wypłacenie gotówki. Obowiązki zależą od miejsca w jakim kasjer jest zatrudniony. Do jego zadań należy obsługa kasy i komputerów, a w niektórych przypadkach także telefonów lub innych urządzeń biurowych. Obowiązkiem kasjera jest znajomość produktów oferowanych przez daną instytucję, gdyż jednym z jego zadań jest doradzanie klientom. Zawód ten wymaga cierpliwości, wysokiej kultury osobistej i umiejętności komunikacyjnych. Najczęściej kasjerzy zatrudniani są w sklepach samoobsługowych lub supermarketach, ale także w bankach, na poczcie lub w punktach poboru opłat. Jest to zawód związany z pracą w pomieszczeniach zamkniętych, a większość obowiązków wykonywanych jest na siedząco przed monitorem komputera lub kasy fiskalnej, stąd ryzyko występowania chorób kręgosłupa i częste problemy ze wzrokiem. Regularne kontakty z klientami zwiększają natomiast prawdopodobieństwo wystąpienia chorób zakaźnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia