CV Kierowca | StartCV.pl

CV Kierowca

CV Kelner
1 lipca 2018
CV Kierowca Autobusu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Kierowca

Wzór Curriculum Vitae dla Kierowcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kierowcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kierowcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kierowcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy:

List motywacyjny Kierowca | Podanie o pracę Kierowca
 

 

Opis zawodu Kierowca

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kierowca.

Praca kierowcy polega na kierowaniu pojazdami w celu przemieszczania towarów i osób. Narzędziem pracy dla kierowcy jest samochód osobowy, ciężarowy, autobus lub inny pojazd przeznaczony do przewozu osób lub towarów. Kierowca musi posiadać prawo jazdy zgodne z kategorią pojazdu, który prowadzi. Do podstawowych zadań kierowcy można zaliczyć dbanie o prawidłowy stan techniczny pojazdu, kierowanie pojazdem zgodnie z przepisami ruchu drogowego, dbanie o czystość pojazdu. Kierowca w większości przebywa w kabinie kierowanego pojazdu. Stale jest narażony na hałas, drgania, wysoką lub niską temperaturę czy słabe oświetlenie. Warunki pracy w głównej mierze zależą od wieku i standardu kierowanego pojazdu. Nowe pojazdy posiadają już klimatyzację, dobre wyciszenie, dobrą amortyzację, które poprawiają komfort pracy. Podczas pracy kierowca narażony jest na wiele zagrożeń począwszy od hałasu, drgań, poprzez wdychanie spalin a skończywszy na wypadkach drogowych. Pracując w tym zawodzie trzeba posiadać dobry stan zdrowia

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia