CV Kierowca Międzynarodowy | StartCV.pl

CV Kierowca Międzynarodowy

CV Kierowca Autobusu
1 lipca 2018
CV Kierowca Samochodów Ciężarowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Kierowca Międzynarodowy

Wzór Curriculum Vitae dla Kierowcy Międzynarodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kierowcy Międzynarodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kierowcy Międzynarodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kierowcy Międzynarodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierowca Międzynarodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kierowca Międzynarodowy.

Praca jako kierowca samochodów ciężarowych skierowana jest do osób posiadających prawo jazdy kat C lub C+E. Głównym zadaniem kierowcy jest przewiezienie towaru z jednego punktu do drugiego w wyznaczonym czasie. Praca wykonywana jest w kabinie samochodu ciężarowego. Dodatkowymi zadaniami kierowcy jest nadzorowanie załadunku i wyładunku towaru, dbanie o bezpieczeństwo towaru, dbanie o należyty stan techniczny pojazdu, zgłaszanie wszelkich usterek i awarii samochodu. Kierowca samochodów ciężarowych musi stale kontrolować czas pracy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Kierowcy w obrębie kraju mogą pokonywać trasy jednodniowe na bliskich trasach jak i kilkudniowe na trasach pomiędzy odległymi punktami kraju. Muszą mieć wtedy zapewnione miejsca do odpoczynku lub zmienników. Kierowca samochodów ciężarowych musi cechować się bardzo dobrym stanem zdrowia, przechodzić regularne kontrole lekarskie i psychologiczne. Trzeba również posiadać ukończony kurs przewozu rzeczy, który jest niezbędny do pracy zarobkowej w zawodzie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia