CV Kierowca Samochodów Ciężarowych | StartCV.pl

CV Kierowca Samochodów Ciężarowych

CV Kierowca Międzynarodowy
1 lipca 2018
CV Kierownik Budowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Kierowca Samochodów Ciężarowych

Wzór Curriculum Vitae dla Kierowcy Samochodów Ciężarowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kierowcy Samochodów Ciężarowych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kierowcy Samochodów Ciężarowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kierowcy Samochodów Ciężarowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierowca Samochodów Ciężarowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kierowca Samochodów Ciężarowych.

Kierowca międzynarodowy jest to osoba zajmująca się przewozem towarów pomiędzy punktami znajdującymi się w różnych krajach. Mogą to być fabryki, magazyny, przedsiębiorstwa produkcyjne, hurtownicy, dealerzy samochodów itp. do głównych zadań kierowcy międzynarodowego należy kierowanie pojazdem i przewóz towarów z punktu początkowego w jednym kraju do punktu odbioru w drugim kraju. Kierowca dodatkowo zajmuje się właściwym utrzymaniem pojazdu, dba o jego właściwą eksploatację, czystość, dba o terminowe przeglądy okresowe i zużycie części eksploatacyjnych. Kandydaci do tej pracy muszą posiadać co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy jako kierowca, dodatkowo musi bardzo dobrze znać krajowe przepisy ruchu drogowego oraz przepisy krajów przez które będzie przebiegała trasa przejazdu. Kierowca międzynarodowy większość czasu spędza w kabinie samochodu, prowadząc pojazd. Jednak musi przestrzegać czasu pracy kierowcy i w wyznaczonym czasie odpoczywać od jazdy. Wtedy musi zatrzymać się na parkingach lub stacjach benzynowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia