CV Kierownik Budowy | StartCV.pl

CV Kierownik Budowy

CV Kierowca Samochodów Ciężarowych
1 lipca 2018
CV Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,70.
Loading...

Wzór CV Kierownik Budowy

Wzór Curriculum Vitae dla Kierownika Budowy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kierownika Budowy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kierownika Budowy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kierownika Budowy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierownik Budowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kierownik Budowy.

Osoba zatrudniona na stanowisku kierownika budowy zajmuje się dbaniem o prawidłowy przebieg realizacji budowy lub inwestycji budowlanej. Osoba na tym stanowisku zajmuje się kierowaniem wszystkimi robotami budowlanymi. Ponadto zajmuje się sporządzaniem kosztorysów, ekspertyz, sprawdza poprawność wykonanych robót, analizuje właściwości użytych materiałów budowlanych. Do podstawowych czynności jakie wykonuje kierownik budowy można zaliczyć: prowadzenie dokumentacji budowlanej w tym dziennika budowy, zapewnienie wytyczenia budynku w terenie przez uprawnionego geodetę, organizacja budowy, kierowanie procesem budowy zgodnie z przepisami prawa budowlanego i przepisów odrębnych a także zgodnie z projektem architektonicznym i pozwoleniem na budowę. Kierownik budowy większość czasu spędza w terenie, przy realizacji danej inwestycji. Pracuje on również w biurze, gdzie sporządza wszelkie analizy, zestawienia, kosztorysy, uzupełnia dziennik budowy. Osoba na tym stanowisku narażona jest na trudne warunki atmosferyczne takie jak wiatr, mróz, deszcz, śnieg, ciepło.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia