CV Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego | StartCV.pl

CV Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

CV Kierownik Budowy
1 lipca 2018
CV Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

Wzór Curriculum Vitae dla Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego.

Praca osoby na stanowisku kierownika finansowego polega na zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa lub firmy. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko w każdej firmie czy instytucji finansowej, produkcyjnej, administracyjnej czy usługowej. Osoba na tym stanowisku w swojej pracy musi kierować się odgórnymi poleceniami od głównego księgowego, prezesa lub dyrektora finansowego. Ważne jest informowanie przełożonych o swych poczynaniach i osiągnięciach. Kierownik finansowo administracyjny musi ściśle przestrzegać dyscypliny finansowej, do jego głównych obowiązków należy opracowywanie materiałów dotyczących polityki finansowej firmy, wykonywanie i tworzenie planów finansowych lub programów finansowych wspierających produkcję.Praca w tym zawodzie odbywa się we własnym biurze, rzadko dzieli się biuro z innymi współpracownikami. Ze względu na liczne obowiązki, potrzebę sporządzania analiz, projektów budżetu i planów finansowych kierownik finansowo administracyjny potrzebuje specjalistyczne programy księgowo-finansowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia