CV Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji | StartCV.pl

CV Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji

CV Kierownik Działu Reklamy i Promocji
1 lipca 2018
CV Kierownik Sklepu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji

Wzór Curriculum Vitae dla Kierownika Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kierownika Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kierownika Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kierownika Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji.

Kierownik działu zaopatrzenia i dystrybucji inaczej nazywany jest kierownikiem działu magazynowego. Osoba na tym stanowisku zajmuje się planowaniem i koordynowaniem pracy magazynu. Praca polega na administrowaniu i zarządzaniu wszystkimi sprawami związanymi z gospodarką magazynową firmy. Kierownik działu zaopatrzenia i dystrybucji odpowiedzialny jest za utrzymywanie prawidłowych stanów magazynowych, tak aby płynnie realizować zamówienia, przy jednoczesnym nie posiadaniu zbyt dużego nadmiaru towaru. Kierownik zajmuje się również czuwaniem nad efektywnym wykorzystaniem dostępnej w firmie powierzchni magazynowej oraz opracowuje standardy przechowywania towaru, jego pakowania, oraz wysyłki do klientów. Drugim zadaniem kierownika jest dbanie o towar przychodzący do firmy, sprawdza jego stan, jakość i zgodność z składanymi zamówieniami.Praca na stanowisku kierownika magazynu wykonywana jest w rożnych pomieszczeniach. Przeważnie we własnym biurze oraz na hali magazynowej. W swej pracy kierownik korzysta z komputera, telefonu, ksero, faxu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia