CV Kierownik Sklepu | StartCV.pl

CV Kierownik Sklepu

CV Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji
1 lipca 2018
CV Kominiarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Kierownik Sklepu

Wzór Curriculum Vitae dla Kierownika Sklepu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kierownika Sklepu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kierownika Sklepu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kierownika Sklepu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierownik Sklepu

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kierownik Sklepu.

Kierownik sklepu jest to osoba odpowiedzialna za prowadzenie i organizowanie bieżącej działalności sklepu. Mozę to być sklep spożywczy, przemysłowy, monopolowy, odzieżowy lub każdy inny. Zajmuje się realizacją procesów sprzedażowych, dba o wykonywanie planów sprzedaży, zatrudnia i zwalnia podległy mu personel, kontroluje i nadzoruje pracę osób zatrudnionych w sklepie. Kierownik ma za zadanie planowanie pracy, podziała zadań na poszczególnych pracowników, rozliczanie efektów pracy oraz wypłacanie premii i wynagrodzeń. Osoba na tym stanowisku zajmuje się motywowaniem pracowników, dbaniem o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz czasu pracy i wewnętrznych zasad panujących w sklepie. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się doświadczenia w pracy w placówkach handlowych, dyspozycyjności oraz umiejętności kierowania pracą zespołu ludzi. Praca kierownika sklepu wykonywana jest w placówkach handlowych, zazwyczaj mają oni do dyspozycji własne biuro, w którym przechowują dokumentację pracowniczą i sklepową oraz przyjmują kontrahentów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia