CV Komornik Sądowy | StartCV.pl

CV Komornik Sądowy

CV Kominiarz
1 lipca 2018
CV Kompozytor
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Komornik Sądowy

Wzór Curriculum Vitae dla Komornika Sądowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Komornika Sądowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Komornika Sądowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Komornika Sądowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Komornika Sądowego:

List motywacyjny Komornik Sądowy | Podanie o pracę Komornik Sądowy
 

 

Opis zawodu Komornik Sądowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Komornik Sądowy.

Do zadań komornika sądowego należy ściągnięcie od dłużnika na rzecz wierzyciela należności określonych w wydanym przez sąd wyroku. Postępowanie komornicze może zostać rozpoczęte na podstawie wyroku sądu, nakazu sądowego lub aktu notarialnego. Pierwszym z zadań komornika jest zapoznanie się z dokumentacją i zeznaniami związanymi z daną sprawą. Po założeniu akt sprawy ustala on drogę postępowania egzekucyjnego oraz sposób ściągnięcia długu. Jeżeli dłużnik, w określonym terminie nie odda należności, komornik przystępuje do wszczęcia egzekucji. Po ustaleniu stanu majątkowego dłużnika, szacuje jego wartość i w razie braku reakcji ze strony dłużnika, dokonuje sprzedaży jego własności na drodze licytacji. Miejscem pracy komornika jest pomieszczenie biurowe w kancelarii komorniczej, gdzie przyjmuje interesantów. Zajmowanie ruchomości i nieruchomości dłużnika na poczet długów wymaga jednak od niego pracy w terenie. Charakter tego zawodu powoduje zwiększone ryzyko wypadków i narażania zdrowia bądź życia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia