CV Kompozytor | StartCV.pl

CV Kompozytor

CV Komornik Sądowy
1 lipca 2018
CV Konduktor
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Kompozytor

Wzór Curriculum Vitae dla Kompozytora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kompozytora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kompozytora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kompozytora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kompozytora:

List motywacyjny Kompozytor | Podanie o pracę Kompozytor
 

 

Opis zawodu Kompozytor

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kompozytor.

Kompozytor to zawód artystyczny, polegający na tworzeniu muzyki. Są dwa główne nurty muzyczne: muzyka rozrywkowa oraz muzyka poważna. Muzyka rozrywkowa tworzona jest dla szerszej grupy odbiorców, która obejmuje prawie wszystkie grupy społeczne. Jest to muzyka prosta, zrozumiała dla wszystkich słuchaczy, jednak nie znaczy to, że jest banalna i tandetna. Muzyka klasyczna natomiast skierowana jest do wąskiej grupy odbiorców, są to koneserzy, elita muzyczna, znawcy sztuki, itp. Kompozytor niezależnie od tego czy tworzy muzykę klasyczną czy rozrywkową musi być bardzo dobrze zorientowany w współczesnych nurtach i trendach w społeczeństwie. Kompozytor rozpoczynając pracę nad utworem, musi mieć pomysł na jego brzmienie, konwencję czy stylistykę, musi również wiedzieć, kto będzie dany utwór wykonywał i kto będzie jego odbiorcą.Kompozytor pracuje zazwyczaj we własnej pracowni muzycznej, ewentualnie w studiu nagraniowym. Pracownia musi być wyposażona w instrumenty muzyczne, na których kompozytor gra wstępne nuty i części utworów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia