CV Konduktor | StartCV.pl

CV Konduktor

CV Kompozytor
1 lipca 2018
CV Konserwator Dzieł Sztuki
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór CV Konduktor

Wzór Curriculum Vitae dla Konduktora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Konduktora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Konduktora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Konduktora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Konduktora:

List motywacyjny Konduktor | Podanie o pracę Konduktor
 

 

Opis zawodu Konduktor

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Konduktor.

Praca w zawodzie konduktora polega na obsłudze pociągów pasażerskich. Do zadań konduktora należą takie obowiązki jak: prawidłowy przejazd pociągu pomiędzy dwoma stacjami (początkową i końcową), sprzedaż biletów i sprawdzanie ich ważności, nakładanie i wypisywanie kar dla osób bez biletów, dba o bezpieczeństwo i wygodę pasażerów oraz udziela niezbędnych informacji podróżnym. Jest kilka rodzajów konduktorów: konduktor kierownik, rozdawca bagażu, konduktor wagonów specjalnych, konserwator. W zależności od rodzaju zawodu dany konduktor wykonuje swoje obowiązki zgodnie z zakresem obowiązków ustalonym przez pracodawcę. Konduktor swe obowiązki wykonuje w pociągach pasażerskich, a dokładniej w wagonach pasażerskich, bagażowych lub specjalnych, również w wagonach kolei linowych. Praca konduktora nie należy do prostych, jest on narażony na ciągły hałas i wibracje związane z poruszaniem się pociągu. Praca ta wymaga ciągłego skupienia i czujności z powodu stałych zagrożeń występujących przy wsiadaniu i wysiadaniu pasażerów na stacjach oraz w trakcie jazdy pociągu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia