CV Konserwator Dzieł Sztuki | StartCV.pl

CV Konserwator Dzieł Sztuki

CV Konduktor
1 lipca 2018
CV Kontroler Jakości Wyrobów
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Konserwator Dzieł Sztuki

Wzór Curriculum Vitae dla Konserwatora Dzieł Sztuki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Konserwatora Dzieł Sztuki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Konserwatora Dzieł Sztuki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Konserwatora Dzieł Sztuki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Konserwator Dzieł Sztuki

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Konserwator Dzieł Sztuki.

Konserwator dzieł sztuki jest to osoba, która zajmuje się konserwacji, zabezpieczaniu i odnawianiu dzieł sztuki. Zajmuje się przedłużaniem ich istnienia lub przywraca im dawny wygląd i świetność, gdy są zniszczone. Konserwator w celu zabezpieczenia dzieła sztuki wykonuje takie czynności jak: usunięcie nawarstwień i brudu, wzmocnienie uszkodzonych elementów, poprawa zniszczonych malowideł, przywrócenie dawnego kształtu i koloru, zabezpieczenie dzieła przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Konserwatorzy dzieł sztuki zajmują się również wykonywaniem ekspertyz, szacują straty w dziełach sztuki, sporządzają dokumentację, zdarza się nawet, że oceniają autentyczność dzieł sztuki. Osoba na tym stanowisku dba również o prawidłowy transport przedmiotów, ich właściwe zabezpieczenie i eksponowanie w muzeach lub galeriach.Konserwator dzieł sztuki pracuje zazwyczaj w pracowniach konserwatorskich, w muzeach i w galeriach sztuki. Prace polowe prowadzone są w przypadku architektonicznych dzieł sztuki, których nie da się przenieść.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia