CV Kontroler Jakości Wyrobów | StartCV.pl

CV Kontroler Jakości Wyrobów

CV Konserwator Dzieł Sztuki
1 lipca 2018
CV Kontroler Wewnętrzny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Kontroler Jakości Wyrobów

Wzór Curriculum Vitae dla Kontrolera Jakości Wyrobów został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kontrolera Jakości Wyrobów zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kontrolera Jakości Wyrobów można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kontrolera Jakości Wyrobów

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kontroler Jakości Wyrobów

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kontroler Jakości Wyrobów.

Zadaniem kontrolera jakości wyrobów jest ocena pod względem jakościowym wyroby wytwarzane w danej firmie. Jego obowiązkiem jest poszukiwanie wad wyrobu powstałych w czasie produkcji lub podczas transportu. W tym celu używa on przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz własnych zmysłów. Normy pod kątem których sprawdzane są produkty ustanawiane są przez Polski Komitet Normalizacyjny lub samodzielnie przez producenta. Kontroler jakości wyrobów wykonuje swoje obowiązki na każdym etapie produkcji. Począwszy od sprawdzenia jakości próbek reprezentatywnych materiałów, produktów i półproduktów dostarczonych od kooperantów. Oprócz sprawdzania jakości wytworzonych wyrobów, kontroluje on również sposób przechowywania i transportu tych wyrobów. Zaangażowanie kontrolerów w cały proces produkcji sprawia, że miejscem ich pracy są zarówno hale produkcyjne, magazyny, jak i pomieszczenia biurowe i laboratoria. Zagrożenia związane z wykonywaniem tego zawodu są uzależnione od rodzaju zakładu produkcyjnego oraz miejsca wykonywania czynności kontrolnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia