CV Kontroler Wewnętrzny | StartCV.pl

CV Kontroler Wewnętrzny

CV Kontroler Jakości Wyrobów
1 lipca 2018
CV Kosmetyczka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Kontroler Wewnętrzny

Wzór Curriculum Vitae dla Kontrolera Wewnętrznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kontrolera Wewnętrznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kontrolera Wewnętrznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kontrolera Wewnętrznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kontroler Wewnętrzny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kontroler Wewnętrzny.

Kontroler wewnętrzny zajmuje się badaniem zgodności działania banku, z ustaleniami jego władzy oraz, z ogólnie obowiązującymi aktami prawnymi. Zasięg jego działania obejmuje całą problematykę banku. Podczas kontroli ma on za zadanie starannie i wnikliwie zbadać dokumentację oraz przeprowadzić wywiad środowiskowy. Jego obowiązkiem jest również opiniowanie przepisów wewnętrznych pod względem bezpieczeństwa, zapewnienie prawidłowości sporządzania informacji finansowych i przestrzeganie terminów ich dostarczania. Wyniki przeprowadzonej przez kontrolera wewnętrznego rewizji, przygotowuje on dla zarządu banku protokół i sprawozdanie wraz z wnioskami i własnymi zaleceniami. Miejscem pracy kontrolera wewnętrznego jest pomieszczenie biurowe, najczęściej zaopatrzone w nowoczesny sprzęt, klimatyzację i dobre oświetlenie. Jest to w zasadzie praca siedząca, polegająca na czytaniu dokumentów i kontroli danych komputerowych. Problemy z jakimi borykają się osoby w tym zawodzie związane są z narządem wzroku i kręgosłupem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia