CV Kosmetyczka | StartCV.pl

CV Kosmetyczka

CV Kontroler Wewnętrzny
1 lipca 2018
CV Kowal
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Kosmetyczka

Wzór Curriculum Vitae dla Kosmetyczki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kosmetyczki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kosmetyczki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kosmetyczki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kosmetyczka

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kosmetyczka.

Głównym zadaniem w zawodzie kosmetyczki jest poprawa wyglądu i samopoczucia klientek korzystających z usług gabinetu kosmetycznego. Kosmetyczka wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i zachowawczej. Jednym z podstawowych zadań jakie powinna wykonać kosmetyczka jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, dotyczącego rodzaju stosowanych przez klientkę kosmetyków pielęgnacyjnych i upiększających, kłopotów zdrowotnych, a nawet sposobu odżywiania. Taki wywiad potrzebny jest do jak najlepszego doboru kosmetyków do rodzaju skóry, a w razie potrzeby do zmian w jadłospisie. Pierwszą czynnością przed rozpoczęciem jakiegokolwiek zabiegu jest rozpoznanie rodzaju skóry klientki. Od tego uzależniony jest dobór kremów, maseczek, toników, a także rodzaj peelingu. Osoba pracująca na stanowisku kosmetyczki pracuje w gabinetach kosmetycznych lub fryzjersko kosmetycznych, w gabinetach odnowy biologicznej oraz salonach piękności. Są to zawsze pomieszczenia zamknięte w budynkach, w hotelach, w pawilonach usługowych, itd. Zagrożenia występujące na stanowisku pracy kosmetyczki to substancje alergenne, czyli różne specyfiki kosmetyczne, w przypadku nieświadomego kontaktu z osobą chorą, możliwość zarażenia się.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia