CV Kowal | StartCV.pl

CV Kowal

CV Kosmetyczka
1 lipca 2018
CV Krawiec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Kowal

Wzór Curriculum Vitae dla Kowala został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kowala zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kowala można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kowala

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kowala:

List motywacyjny Kowal | Podanie o pracę Kowal
 

 

Opis zawodu Kowal

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kowal.

Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku kowala jest plastyczna obróbka stali, która najczęściej odbywa się za pomocą młotków ręcznych bądź kowalskich młotów mechanicznych. Produktami pracy kowala są: płaskowniki, kątowniki, odkuwki, a także kraty, balustrady, żyrandole oraz kinkiety. Kowal może być zatrudniony na stanowisku operatora młotów do kucia swobodnego, operatora młotów kowalskich mechanicznych, kowala obróbki ręcznej oraz kowala artystycznego. Obowiązki kowala polegają na podgrzaniu stali do określonej temperatury, a następnie na szybkim kuciu jej. Wszystko musi odbywać się zanim stal ostygnie poniżej dolnej granicy temperatury kucia. Miejscem pracy kowala jest kuźnia. Musi to być przestronne pomieszczenie, w którym ulokowany powinien być piec kowalski i niezbędne urządzenia i narzędzia kowalskie. Dolegliwościami związanymi w tym zawodem są: pylica, schorzenia układu kostno-stawowego, choroby narządu słuchu i tzw. zespół wibracyjny. Brak odpowiedniego ubioru i niestosowanie się do przepisów bhp może doprowadzić do poparzenia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia