CV Krawiec | StartCV.pl

CV Krawiec

CV Kowal
1 lipca 2018
CV Księgowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Krawiec

Wzór Curriculum Vitae dla Krawca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Krawca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Krawca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Krawca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Krawca:

List motywacyjny Krawiec | Podanie o pracę Krawiec
 

 

Opis zawodu Krawiec

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Krawiec.

Krawiec zajmuje się szyciem odzieży lekkiej, ciężkiej oraz skórzanej. Miejscem zatrudnienia krawców mogą być zakłady usługowe lub zakłady przemysłu odzieżowego. Zakres obowiązków zależy w dużej mierze od miejsca zatrudnienia. Krawiec szyjący na miarę musi zdjąć wymiary z klienta, omówić z nim fason ubioru, a w razie potrzeby doradzić model najbardziej odpowiedni do jego figury i stylu. Następnie jego zadaniem jest przygotowanie szablonu na papierze i wykrojenie poszczególnych elementów w materiale. Kolejny etap jego prac polega na zszyciu wszystkich części. W międzyczasie dokonuje na kliencie przymiarek, dopasowując odzież do jego figury. W większym zakładzie odzieżowym odpowiedzialny jest on za fragment procesu produkcji. Miejscem pracy krawca może być pracownia, wzorcownia, szwalnia, krojownia, wykończalnia, gdzie nierzadko panuje niewielki hałas. Często krawiec zajmuje się szyciem odzieży w domu. Jest to praca zdecydowanie manualna i uznawana za lekką. Stanowisko pracy musi być dobrze oświetlone.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia