CV Księgowy | StartCV.pl

CV Księgowy

CV Krawiec
1 lipca 2018
CV Kucharz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Księgowy

Wzór Curriculum Vitae dla Księgowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Księgowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Księgowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Księgowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Księgowego:

List motywacyjny Księgowy | Podanie o pracę Księgowy
 

 

Opis zawodu Księgowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Księgowy.

Do najważniejszych zadań księgowego należy prowadzenie obsługi księgowo – finansowej przedsiębiorstwa. To w zakresie jego obowiązków leży planowanie budżetu firmy i kontrola jego realizacji. Wszystkie operacje gospodarcze zakładu, ich ewidencja i rejestracja prowadzone są przez księgowego. Księgowy może zajmować różne stanowiska, które różnią się od siebie zakresem kompetencji, a co za tym idzie także obowiązkami. I tak wyróżnia się księgowych: bilansistów, ds. kosztów, ds. rachuby płac, rozrachunków i zapasów. Istnieje także stanowisko głównego księgowego, który zajmuje się kierowaniem pracą całego działu. Często do jego obowiązków należy także reprezentowanie firmy i negocjowanie w jej imieniu, szczególnie w kwestiach ekonomicznych. Miejscem pracy księgowego są przede wszystkim pomieszczenia biurowe dostosowane do przechowywania dokumentów. Jest to przede wszystkim praca siedząca, niewymagająca kontaktów z ludźmi. Jej charakter może prowadzić do problemów z kręgosłupem, układem nerwowym i wzrokiem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia