CV Kucharz | StartCV.pl

CV Kucharz

CV Księgowy
1 lipca 2018
CV Kulturoznawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór CV Kucharz

Wzór Curriculum Vitae dla Kucharza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kucharza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kucharza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kucharza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kucharza:

List motywacyjny Kucharz | Podanie o pracę Kucharz
 

 

Opis zawodu Kucharz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kucharz.

Głównym zadaniem osoby pracującej na stanowisku kucharza jest przygotowywanie różnych potraw, ciast, deserów i napojów według ogólnie obowiązujących norm i receptur gastronomicznych. W czasie pracy kucharz może korzystać z narzędzi, maszyn i urządzeń służących do przygotowywania potraw. Osoba na tym stanowisku najczęściej pracuje w restauracjach, barach, pomieszczeniach produkcyjnych otwartych i zamkniętych zakładach żywienia zbiorowego. Do obowiązków kucharza należy odpowiednie przygotowanie stanowiska zgodnie z higieną pracy, zabezpieczenie produktów i wyrobów żywnościowych przed zepsuciem, zapobieganie stratom oraz prawidłowe przechowywanie artykułów spożywczych i produktów kulinarnych. Osoba zajmująca stanowisko kucharza może być zatrudniona w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją wyrobów spożywczych, ale głównym miejscem pracy kucharza są wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze zajmujące się prowadzeniem działalności gastronomicznej takie jak: kawiarnie, restauracje, bary szybkiej obsługi, małe gastronomie, jadłodajnie, zajazdy, szpitale, sanatoria, domy wypoczynkowe, szkoły, przedszkola, stołówki przyzakładowe itp.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia