CV Kulturoznawca | StartCV.pl

CV Kulturoznawca

CV Kucharz
1 lipca 2018
CV Kurator Zawodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór CV Kulturoznawca

Wzór Curriculum Vitae dla Kulturoznawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kulturoznawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kulturoznawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kulturoznawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kulturoznawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kulturoznawca.

Kulturoznawca jest to osoba pracująca naukowo i badawczo w dziedzinie kultury. Są trzy główne dziedziny pracy kulturoznawcy: poznawanie, upowszechnianie oraz organizowane. Pierwsza z grup jest odpowiedzialna za poznawanie, studiowanie i odkrywane zjawisk kulturalnych, wydarzeń. Druga dziedzina jest odpowiedzialna za upowszechnianie zakresu kultury. Polega na przekazywaniu zdobytej wiedzy o zjawiskach kulturalnych poprzez spotkania z potencjalnymi odbiorcami, publikacje prasowe lub książkowe. Trzecia dziedzina zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych, obsługą techniczną i logistyczną wszelkiego rodzaju przedsięwzięć. Kulturoznawca podczas nauki na studiach zdobywa gruntowną wiedzę na temat różnych dziedzin kultury. Jest to osoba specjalizująca się w literaturze, wydarzeniach na świecie, historii. Potrafi pisać recenzje i krytycznie odnieść się do wszelkich wydarzeń. Osoba ta pracuje najczęściej w ośrodkach kulturalnych, w audytoriach, muzeach, domach kultury, uczelniach. Sama praca naukowa wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia