CV Kurator Zawodowy | StartCV.pl

CV Kurator Zawodowy

CV Kulturoznawca
1 lipca 2018
CV Lakiernik Samochodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Kurator Zawodowy

Wzór Curriculum Vitae dla Kuratora Zawodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kuratora Zawodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kuratora Zawodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kuratora Zawodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kuratora Zawodowego:

List motywacyjny Kurator Zawodowy | Podanie o pracę Kurator Zawodowy
 

 

Opis zawodu Kurator Zawodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kurator Zawodowy.

Kurator zawodowy zajmuje się korygowaniem i kształtowaniem odpowiednich postaw i zachowań podopiecznych, którymi są osoby nieletnie popełniające przestępstwa, a także dzieci i ich rodzice bądź opiekunowie pochodzący z niewłaściwie funkcjonujących rodzin. Do podstawowych jego zadań należy resocjalizacja, wychowanie i działania profilaktyczne nakazane mu w wyniku orzeczenia sądowego. Najczęściej wykonywaną przez niego czynnością jest wykonywanie dozorów i nadzorów wobec podopiecznych. Na podstawie zdobytej o nich wiedzy, opracowuje metody rozwiązywania problemów. Kurator zawodowy współpracuje często z pracownikami socjalnymi, pracodawcami, służbą zdrowia oraz stowarzyszeniami udzielającymi pomocy. Kurator zawodowy wykonuje swoje obowiązki zarówno w pomieszczeniach biurowych oraz w sądzie, jak i na wolnym powietrzu. Miejsce pracy uzależnione jest od rodzaju wykonywanego zadania. Charakter pracy może wymagać pilnej interwencji, niezależnie od pory dnia, czy panujących warunków atmosferycznych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia