CV Lakiernik Samochodowy | StartCV.pl

CV Lakiernik Samochodowy

CV Kurator Zawodowy
1 lipca 2018
CV Lekarz
16 sierpnia 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,17.
Loading...

Wzór CV Lakiernik Samochodowy

Wzór Curriculum Vitae dla Lakiernika Samochodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Lakiernika Samochodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Lakiernika Samochodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Lakiernika Samochodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Lakiernik Samochodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Lakiernik Samochodowy.

Głównym zadaniem lakiernika samochodowego jest zabezpieczenie karoserii samochodu przez korozją oraz nadanie samochodowi estetycznego wyglądu. Lakiernik samochodowy może zajmować się lakierowaniem nowych samochodów lub używanych. W przypadku tych drugich niezbędne jest opanowanie dodatkowych umiejętności związanych z naprawami blacharskimi, polegających na: oczyszczeniu z rdzy i brudu, zabezpieczeniu pozostałych części przed zabrudzeniem, wyrównaniu powierzchni masami uszczelniającymi oraz wypolerowaniu. Lakiernik w swojej pracy wykorzystuje takie narzędzia ręczne, jak szlifierki i polerki, a także bardziej specjalistyczne mierniki czy pistolet pneumatyczny. Do jego obowiązków może również należeć obsługa nowoczesnych kabin lakierniczych. Lakiernicy samochodowi są najczęściej zatrudniani w fabrykach samochodów lub w prywatnych zakładach lakiernictwa samochodowego. Najpoważniejszym zagrożeniem dla zdrowia osób zatrudnionych na tym stanowisku jest zatrucie oparami farb i lakierów, a także możliwość występowania alergii oraz chorób układu oddechowego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia