CV Lekarz Stomatolog | StartCV.pl

CV Lekarz Stomatolog

CV Lekarz
16 sierpnia 2018
CV Lekarz Weterynarii
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,63.
Loading...

Wzór CV Lekarz Stomatolog

Wzór Curriculum Vitae dla Lekarza Stomatologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Lekarza Stomatologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Lekarza Stomatologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Lekarza Stomatologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Lekarz Stomatolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Lekarz Stomatolog.

Głównym celem pracy lekarza stomatologa jest opieka zdrowotna jamy ustnej pacjenta. Na taką opiekę składa się działalność profilaktyczna, lecznicza i rehabilitacyjna jamy ustnej i uzębienia. Działalność profilaktyczna zapobiega powstawaniu choroby zębów i dziąseł, a rehabilitacyjna, przywrócenie czynności narządu żucia, jeżeli jest upośledzona. Najprostszym i częstym przykładem jest profilaktyka fluorowa, mająca zapobiec powstaniu próchnicy zębów. Ingerencja lecznicza jest konieczna, jeżeli próchnica już powstała, a rehabilitacja, jeżeli uzupełnia się braki w uzębieniu powstałe w skutek braku działalności leczniczej i co ważniejsze profilaktycznej. Stomatologia jest to dział medycyny klinicznej i teoretycznej, nauka o schorzeniach i wadach rozwojowych zębów, o ich rozpoznawaniu, leczeniu oraz rehabilitacji. Miejscem pracy lekarza stomatologa jest gabinet dentystyczny. W pracy lekarza dentysty dominują czynności wzrokowo dotykowe, niestety w dość niewygodnej pozycji stojącej lub siedzącej ze skrętem ciała ku pacjentowi i koniecznością ciągłego unoszenia rąk w górę. Pozycji tej towarzyszy znaczne obciążenie pojedynczych części ciała, co prowadzić może do ogólnego zmęczenia mięśni i wzroku oraz ogólnego wyczerpania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia