CV Lekarz Weterynarii | StartCV.pl

CV Lekarz Weterynarii

CV Lekarz Stomatolog
1 lipca 2018
CV Listonosz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Lekarz Weterynarii

Wzór Curriculum Vitae dla Lekarza Weterynarii został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Lekarza Weterynarii zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Lekarza Weterynarii można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Lekarza Weterynarii

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Lekarz Weterynarii

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Lekarz Weterynarii.

Lekarz weterynarii zajmuje się rozpoznawaniem i zwalczaniem chorób zwierząt, prowadzenie działań profilaktycznych, okresowa kontrola stanu zdrowia i higieny zwierząt oraz żywności pochodzenia zwierzęcego. W celu postawienia właściwej diagnozy, lekarz weterynarii przeprowadza wywiad z właścicielem oraz przeprowadza badanie chorego zwierzęcia. Zapobieganie chorobom, to działalność lekarzy weterynarii polegająca na szczepieniach ochronnych, podawaniu przeciwpasożytniczych leków oraz na przeprowadzaniu badań profilaktycznych. Obowiązkiem weterynarza jest wydawanie opinii i zaświadczeń lekarsko-weterynaryjnych, przeprowadzanie badań przed i poubojowych zwierząt oraz nadzór nad produkcją wyrobów pochodzenia zwierzęcego. Najczęstszym miejscem pracy lekarza weterynarii jest przychodnia dla zwierząt lub miejsce do którego jest wezwany, na przykład: w stajni, stodole, oborze, chlewie, kurniku, a także łące lub w domu właściciela zwierzęcia. Zawód lekarza weterynarii wiąże się z ryzykiem zachorowania na choroby zakaźne lub inwazyjne oraz wypadku z udziałem zwierząt.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia