CV Listonosz | StartCV.pl

CV Listonosz

CV Lekarz Weterynarii
1 lipca 2018
CV Logistyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Listonosz

Wzór Curriculum Vitae dla Listonosza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Listonosza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Listonosza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Listonosza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Listonosza:

List motywacyjny Listonosz | Podanie o pracę Listonosz
 

 

Opis zawodu Listonosz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Listonosz.

Doręczyciel pocztowy, czyli inaczej listonosz jest to osoba, która zajmuje się doręczaniem do adresatów listów, paczek, przesyłek reklamowych, świadczeń pieniężnych, przekazów pocztowych oraz innych dokumentów. Można wyodrębnić trzy rodzaje doręczycieli: paczek, pocztowo-miejski, i telegramów. Praca listonosza rozpoczyna się od pobrania listów paczek, pieniędzy i innych przesyłek. Następnie udaje się w swój rejon, gdzie dostarcza do odbiorców pobrane wcześniej paczki. Listonosz w pracy porusza się samochodem, rowerem, skuterem lub pieszo, w zależności od tego w jakim terenie pracuje oraz jakiego rodzaju paczki doręcza. Gdy nie zastanie się adresata doręczyciel pocztowy musi zostawić awizo lub udać powtórnie pod wskazany adres w innym terminie, określonym w regulaminie świadczenia usług pocztowych. Praca listonosza głównie odbywa się na świeżym powietrzu lub w samochodzie oraz w budynkach prywatnych. Jest to praca dla osób aktywnych fizycznie. Listonosz narażony jest na częste zmiany temperatury, wpływy złych warunków pogodowych oraz częsty stres.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia