CV Logistyk | StartCV.pl

CV Logistyk

CV Listonosz
1 lipca 2018
CV Logopeda
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór CV Logistyk

Wzór Curriculum Vitae dla Logistyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Logistyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Logistyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Logistyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Logistyka:

List motywacyjny Logistyk | Podanie o pracę Logistyk
 

 

Opis zawodu Logistyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Logistyk.

Logistyk jest to osoba pracująca w firmach transportowych lub firmach produkcyjnych, magazynach i wszędzie tam, gdzie trzeba sterować i kierować flotą pojazdów i dostaw. Osoba na tym stanowisku zajmuje się planowaniem i przepływem surowców, produktów lub półproduktów. Logistyk zajmuje się analizą potrzeb i możliwości zakładu produkcyjnego lub magazynu oraz takim kierowaniem dostawami oraz wywozem towaru z firmy aby zabezpieczyć wszystkie potrzeby produkcyjne firmy oraz nie dopuścić do nadmiernego zalegania towaru w magazynach. Praca wymaga analitycznego myślenia, szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację w firmie oraz umiejętności przewidywania w którym kierunku będą szły zmiany, tak aby optymalnie rozłożyć w czasie dostawę nowym towarów i półproduktów potrzebnych do produkcji. Do zadań logistyka należy również optymalizacja i obniżanie kosztów funkcjonowania magazynu i systemu dystrybucji towarów. Osoba na stanowisku logistyka pracuje w biurze, magazynie oraz na hali produkcyjnej, czyli tam, gdzie musi zapewnić sprawne działanie firmy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia