CV Magazynier | StartCV.pl

CV Magazynier

CV Logopeda
1 lipca 2018
CV Makler
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór CV Magazynier

Wzór Curriculum Vitae dla Magazyniera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Magazyniera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Magazyniera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Magazyniera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Magazyniera:

List motywacyjny Magazynier | Podanie o pracę Magazynier
 

 

Opis zawodu Magazynier

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Magazynier.

Praca magazyniera polega na zarządzaniu magazynem. Jego zadania to przede wszystkim przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie przedmiotów, materiałów i surowców. Podczas przyjmowania towaru musi on sprawdzić, czy stan faktyczny jest zgodny z dokumentem nadania. Rozmieszczenie towarów i ich rozmieszczenie w magazynie również ustalane jest przez magazyniera. Jego obowiązkiem jest dbanie o przestrzeganie terminów przechowywania, a także utrzymywanie czystości i porządku w magazynie. Do zadań magazyniera należy informowanie o aktualnych zasobach magazynowych, a także sygnalizowanie potrzeb ich uzupełnienia. W niektórych przypadkach jego zadanie jest także sortowanie, paczkowanie i kompletowanie towarów. Jak sama nazwa wskazuje, miejscem pracy magazyniera jest powierzchnia magazynowa. Pewne czynności może on wykonywać w pomieszczeniu biurowym, gdzie przechowywane są dokumenty magazynowe. Zawód ten wiąże się z takimi niedogodnościami jak praca w hałasie, chłodzie lub przy nieodpowiednim oświetleniu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia