CV Makler | StartCV.pl

CV Makler

CV Magazynier
1 lipca 2018
CV Malarz Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Makler

Wzór Curriculum Vitae dla Maklera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Maklera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Maklera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Maklera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Maklera:

List motywacyjny Makler | Podanie o pracę Makler
 

 

Opis zawodu Makler

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Makler.

Makler jest pośrednikiem uczestniczącym w transakcjach kupna – sprzedaży. Przedmiotem sprzedaży mogą być towary, usługi, papiery wartościowe itp. Głównym zadaniem maklera jest informowanie stron zainteresowanych o możliwości zawarcia umowy. Oprócz tego, makler zajmuje się badaniem rynku w celu poznania obowiązujących taryf celnych, a także zwyczajów obowiązujących w danym kraju. Do obowiązków maklera należy negocjowanie pomiędzy stronami warunków umowy, a także potwierdzanie wiarygodności kontrahentów. Szczegółowe zadania maklera uzależnione są od tego, czy jest to makler towarów, czy makler morski. Ten ostatni organizuje na statku miejsce dla towarów oraz licytację towarów nieodebranych w odpowiednim czasie. Osoba pracująca w zawodzie maklera najczęściej wykonuje swoje obowiązki w pomieszczeniu biurowym, czy to w biurze maklerskim, czy też u klienta. Czasem jego zadania wymagają wyjazdów w teren. Częsty udział w przetargach może destrukcyjnie wpływać na narząd głosu maklera. Zawód ten wymaga dobrej prezencji.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia