CV Malarz Budowlany | StartCV.pl

CV Malarz Budowlany

CV Makler
1 lipca 2018
CV Manager Restauracji
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Malarz Budowlany

Wzór Curriculum Vitae dla Malarza Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Malarza Budowlanego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Malarza Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Malarza Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Malarza Budowlanego:

List motywacyjny Malarz Budowlany | Podanie o pracę Malarz Budowlany
 

 

Opis zawodu Malarz Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Malarz Budowlany.

Obowiązkiem malarza budowlanego jest wykonywanie prac malarskich w pomieszczeniach budynków mieszkalnych, produkcyjnych, magazynowych oraz użyteczności publicznej. Zajmuje się on malowaniem elewacji, konstrukcji budowlanych, dachów, elementów metalowych i drewnianych oraz elementów małej architektury. Praca malarza może mieć charakter produkcyjny, jeśli zajmuje się malowaniem nowo budowanych obiektów lub usługowy, jeśli mowa o remoncie. Podstawowymi czynnościami wykonywanymi przez malarza budowlanego jest, oprócz malowania ścian i sufitów: szpachlowanie, przyrządzanie i mieszanie farb i zapraw malarskich oraz wykonywanie reperacji powłok malarskich i podłoża. W swojej pracy korzysta z drabin, mieszalników, podestów, rusztowań, sprężarek, pistoletów natryskowych, a także agregatów malarskich. W zależności od zlecenia, malarz może wykonywać swoje obowiązki w budynkach mieszkalnych, halach, magazynach, piwnicach, strychach, klatkach schodowych lub na zewnątrz budynków. Substancje z jakimi pracuje malarz mogą powodować alergie, choroby skóry oraz układu oddechowego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia