CV Marynarz Statku | StartCV.pl

CV Marynarz Statku

CV Manager Restauracji
1 lipca 2018
CV Masażysta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Marynarz Statku

Wzór Curriculum Vitae dla Marynarza Statku został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Marynarza Statku zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Marynarza Statku można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Marynarza Statku

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Marynarz Statku

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Marynarz Statku.

Osoba pracująca na stanowisku marynarza statku morskiego zajmuje się wykonywaniem podstawowych prac związanych z obsługą pasażerów i prawidłową eksploatacją statku. Marynarz może wykonywać szereg rożnych czynności, dlatego też można wyodrębnić kilka specjalności: marynarz, starszy marynarz, sternik, bosman, obsługa podróżnych. Marynarz wraz z starszym marynarzem zajmują się utrzymaniem i eksploatacją urządzeń znajdujących się na statku. Wykonują drobne naprawy, zajmują się sprzątaniem i dbaniem o czystość na pokładzie. Motorzysta zajmuje się prawidłowym działaniem silników wraz z ich uruchamianiem, konserwacją i drobnymi naprawami. Zadaniem sternika jest sterowanie statkiem na podstawie otrzymanych kursów od kapitana statku. Bosman na statku zajmuje się nadzorem nad pozostałymi marynarzami i odpowiada z prawidłowe wykonanie pracy przed oficerem lub kapitanem. Praca marynarza odbywa się na statku, w różnych jego częściach. Pracuje na pokładzie, w maszynowni lub w ładowni oraz na mostku kapitańskim. Marynarz narażony jest na niesprzyjające warunki atmosferyczne, hałas oraz bujanie statku.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia