CV Masażysta | StartCV.pl

CV Masażysta

CV Marynarz Statku
1 lipca 2018
CV Maszynista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Masażysta

Wzór Curriculum Vitae dla Masażysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Masażysty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Masażysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Masażysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Masażysty:

List motywacyjny Masażysta | Podanie o pracę Masażysta
 

 

Opis zawodu Masażysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Masażysta.

Masażysta jest to osoba, która w swoim zawodzie zajmuje się leczeniem i wspomaganiem rehabilitacji poprzez dotyk i inne zabiegi manualne, które działają na mięśnie, układ nerwowy i narządy wewnętrzne przez powierzchnię ciała. Zadaniem masażysty jest zwiększenie ogólnej odporności organizmu, pomaga zmęczonym mięśniom po wysiłku fizycznym, działa odprężająco i relaksująco. Głównym narzędziem pracy jakim posługuje się masażysta są jego ręce, a celem jego pracy jest przywracanie funkcji mięśniom, zwiększenie ukrwienia organu masowanego, pobudzenie przemiany materii oraz wyeliminowanie z organizmu szkodliwych substancji. Praca masażysty odbywa się w specjalnie wydzielonych do tego pomieszczeniach czyli w gabinetach masażu. Takie miejsce powinno być odpowiednio przygotowane czyli czyste, dobrze oświetlone oraz z odpowiednią temperaturą nie mniejszą niż 22 stopnie Celsjusza. Sprzęt niezbędny do pracy, znajdujący się w gabinecie to stół do masażu, ustawiony mniej więcej na środku, aby był do niego dostęp z każdej strony.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia